Malonumas Daryti Gerą - Tikroji Laimė!

Malonumas Daryti Gerą - Tikroji Laimė!

TOTALI BLAIVYBĖ

Proto ir Širdies Harmonija – Neribotos Galimybės

Projekto tikslas – padėti žmonėms, kurie suvokia, kad piknaudžiaudami alkoholiu sukelia didelių problemų.

Alkoholizmas – klastinga, lėtinė, progresuojanti ir potencialiai mirtina liga. Vystydamasi ji žaloja fizinę bei psichologinę sveikatą, dorovę, visuomeninę padėtį – atima darbą, išardo šeimą, draugystę, nutraukia kitus socialinius ryšius. Pažeistas šios ligos žmogus bei jo aplinkiniai nepajėgia arba nenori jos atpažinti. Geriantis žmogus sukuria problemų mažiausiai keturiems–penkiems šalia gyvenantiems asmenims, o ypač nukenčia piktnaudžiaujančiųjų alkoholiu vaikai.

Daug geriančiam sunku ilgesnį laiką sukaupti dėmesį ir daryti teisingus sprendimus. Dar nespėję patirti alkoholio žalos įvairiems organams, daug žmonių, priklausančių nuo alkoholio, žūva nelaiminguose atsitikimuose ar nusižudo.

Priklausomybė yra elgesio kontrolės praradimas. Todėl tam, kad išsivaduotum iš priklausomybės, turi atgauti elgesio kontrolę.

Jeigu Tu nesi niekeno verčiamas ir tikrai pats NORI atsikratyti šios priklausomybės kuri griauna Tavo gyvenimą, bet Tau trūksta finansinių išteklių ir motyvacijos, Labdaros ir paramos fondas „SĖKMĖS SPINDESYS“ suteiks visokeriopą paramą ir padengs visas alkoholizmo gydymo išlaidas.

Taip pat suteiksime paramą 3 mėnesių sporto klubo abonimentui Tavo mieste, maisto papildams, bei visai būtinai sportinei aprangai.

 Gydymo metodas – Prieš kodavimą yra atliekama paruošiamoji psichoterapinė konsultacija. Psichoterapeutas atlieka patobulintą A.R. Dovženko kodavimo metodą. Tai priklausomybės ligų gydymo metodika, kuri taiko psichoterapiją, atlieka sugestyvinius verbalinius ir neverbalinius poveikius bei energetinę įtaką pacientui. Seansai vyksta lietuvių, rusų kalbomis.

Reikalavimai:

  • Noras mesti vartoti alkoholį

  • Žinoti kuriam laikui nori nustoti vartoti alkoholį

  • Tvirtos pažiūros, kodėl reikalingas blaivus gyvenimas

  • 10-14 dienų iki seanso griežtai draudžiama vartoti alkoholį

  • Šiuo laikotarpiu draudžiama vartoti psichotropinius vaistus

 

Sugestijos procedūros neatliekamos:

  • Esant apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų

  • Turintiems galvos smegenų traumų (per mėnesį)

  • Po insulto (per 6 mėnesius)

  • Psichikos ligų paūmėjimo laikotarpiu.

Norinčius dalyvauti projekte „TOTALI BLAIVYBĖ“, prašome kreiptis KONFIDENCIALUMĄ garantuojame.

Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – NIEKAS

Malonumas Daryti Gerą - Tikroji Laimė !