Malonumas Daryti Gera - Tikroji Laimė!

Malonumas Daryti Gera - Tikroji Laimė!

SUTEIKIME VILTIES PASVEIKTI

Projekto tikslas – Šiuo projektu siekiama efektyvinti onkologinėmis ligomis sergančiųjų gydymą ir gerinti medicininės priežiūros, kurią gauna pacientai Lietuvoje, kokybę. Fondas siekia padėti pacientams gauti tuos būtinus medikamentus, medicinines / slaugos priemones, operacijas, kurių dėl finansinių priežasčių ar teisinio reglamentavimo spragų nesuteikia gydymo įstaigos arba kuriuos turi įsigyti patys, tačiau neišgali to padaryti dėl sunkios finansinės padėties.

Taip pat itin svarbu, kad kuo didesniam sergančiųjų skaičiui būtų atlikti pažangūs genetiniai tyrimai. Remdamiesi gauta išsamia informacija apie navikų genetines mutacijas ir onkogenus, gydytojai gali skirti kuo tikslesnį individualizuotą gydymą. Daugumos genetinių tyrimų, atliekamų užsienio šalių laboratorijose, mūsų valstybė nekompensuoja.

Onkologijos ir hematologijos sektoriaus gydytojai, vis drąsiau taikydami naujausius gydymo protokolus, stengiasi pacientams skirti Lietuvoje netiekiamus ar valstybės nekompensuojamus medikamentus, kuriais sėkmingai gydomi sergantieji kitose šalyse.

Medikamentai, tyrimai ir medicininės / slaugos priemonės bus perkami pagal poreikį, atsižvelgiant į gydytojų rekomendacijas ir tikslingai suplanuotas gydymo schemas konkrečiam pacientui.

Neabejotina, kad naujos kartos medikamentai, modernūs tyrimai, pažangesnės slaugos ir medicininės priemonės lemia didesnį sergančųjų išgyvenamumą ir ilgalaikės remisijos pasiekimą.

Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas yra NIEKAS

 

Širdingai Dėkojame !

R. Gasiūno agroserviso įmonei

Malonumas Daryti Gera - Tikroji Laimė !